Setup Menus in Admin Panel

درباره ما

الماس بران جوان ازشرکت های خدماتی فعال درزمینه های بازرگانی، واردات و صادرات، ترخیص کالا از گمرکات کشوراست که وجود مدیریت و کارشناسان مجرب وباتجربه ، این شرکت رابه یک مجموعه معتبروشناخته شده درزمینه امورگمرکی و ترخیص کالا تبدیل کرده است. ما توانسته ایم  طی فعالیت خود خدمات بازرگانی مختلف از جمله ترخیص کالا، امورگمرکی ، حمل و نقل و مشاوره های بازرگانی را به شرکت های تجاری و صنعتی اعم از دولتی و غیردولتی را به انجام برساند و روزانه حجم عظیمی از کالاهای مختلف را ترخیص و تحویل مشتریان نماید.

شرکت الماس بران جوان با ارائه محصولات ساختمانی خود با برند هامر از قبیل سیمان (سفید و خاکستری )کلینکر،گچ،آهک بلوک ، سفال و…مفتخر است تا بهترین نوع از محصولات ساختمانی را تولید و در اختیار مشتریان و همکاران در حوزه Cis  و خلیج فارس  و همسایگان ارائه نماید.

 

این شرکت همچنین با برند اختصاصی خود در گروه مواد غذایی از قبیل: برنج، چای،شکر،قهوه،کاکائو،آرد،نان،نان شیرینی،شیرینی جات،مایه خمیر،نمک،سرکه ،انواع سس و ادویه جات و… می باشد

این شرکت مفتخر است که با بهره گیری از حمل و نقل کالا  از طریق شبکه ریلی، ایران را به کشور های حوزه Cis روسیه،تاجیکستان،ازبکستان،قزاقستان،ترکمنستان و قرقیزستان بهترین ،امن ترین و ارزان ترین راه حمل و نقل را برای شما مهیا نماید.

 

طراحی و پشتیبانی :Masoudnikzad
Language